Nasıl Sipariş Veririm?

Nasıl Sipariş Veririm?

Öncelikle her ürünün el emeği olduğunu ve hepsini büyük bir mutlulukla tek başıma hazırladığımı düşünerek, zaman konusunda anlayışınızı bekliyorum.

Karşılıklı mutlu olmak adına, aceleye getirip içime sinmeyen şeyler hazırlamak istemiyorum. Bu sebeple de Sipariş listem genelde haftalar öncesinden dolduğu için; 1 ay öncesinden iletişime geçilirse çok sevinirim.

Siparişlerinizi; yoğunluğuma, sipariş adet sayınıza ve sipariş modelinize göre en erken ortalama 7 – 20 gün içinde teslim edebiliyorum.

Sipariş yoğunluğumdan dolayı; kesinleşen siparişlerimi tarih sırasına göre liste yaptıktan sonra, sıraya koyarak hazırlıyorum. Bu yüzden net tarih bilgisi çok önemli.

Sipariş vermek için yapmanız gerekenler;

1-Ürün siparişi:

Ürünlerim arasından seçtiğiniz ürünün fotoğrafı ile birlikte, sipariş vermek istediğiniz adet ve yetişmesini istediğiniz tarih bilgisi ile birlikte bana ulaşmanızı istiyorum.

Yeni bir tasarım istenilen durumlarda, istediğiniz ürünle ilgili detay bilgilerini yazabilirseniz benim de size ürün önermem daha kolay olacaktır. Tasarım ürünlerde şekil itibariyle belirleyici olması için size örnek çizim veya örnek ürün hazırlayıp o şekilde ilerliyorum.

2-Teslim Süresi &Fiyat bilgisi:

Adet bilgisine göre fiyatı belirleyerek, sipariş yoğunluğuma göre siparişinizin adet sayısına göre teslim edebileceğim en erken tarihi belirleyip size dönüş yapıyorum.

3-Sipariş Onayı & Ödeme Bilgisi:

Fiyat ve teslim tarihini onaylarsanız; siparişinizle ilgili bütün detayları not alıyorum. Siparişinizin kesinleşmesi için hesap numaramı size gönderiyorum. Karışıklık olmaması adına ödemeyi tek seferde EFT / Havale olarak kabul ediyorum. 

Not: Ürünler kişiye özel hazırlandığı için Ödeme yapılmadan hiçbir şekilde siparişi hazırlamaya başlamıyorum. Ödeme süresi uzadığında anlaştığımız teslimat süreside dolayısıyla uzamış oluyor. Bunu özellikle dikkate almanızı rica ediyorum. Sadece bazı genel ürünler için Kapıda Ödeme yapılabilmektedir.


4-Adres & Kargo Bilgisi:

Ödeme bilgisi için mail gönderirken, adres bilgilerinizi (ad – soyad, açık adres ve aktif cep numarası) olarak yazmanızı istiyorum. Paketinizi PTT Kargo ile Alıcı Ödemeli olarak gönderiyorum ve Takip numaranızı sizinle paylaşıyorum. Mesafe uzaklığına göre en az 1 en çok 3 iş günü içinde elinize ulaşmış oluyor.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 

Dolgulu / Bebek şekeri modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Dolgusuz / Bebek şekeri modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Keçe / Nikah Şekeri modelleri‘ne buradan ulaşabilirsiniz.

Kına Gecesi modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Lavanta Kesesi modelleri‘ne buradan ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Çerçevesi modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Hediyelik modelleri‘ne buradan ulaşabilirsiniz.

Merve'Ce Tasarım

2 Yorum Var

  1. Eymen 1 yasinda yazili masa duzenlemenizi cok begendim vatsap iniz varsa detayli bilgi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir